Vitajte na stránkach e-shopu bonsajovekrajinky.sk.
 
Spoločnosť po rokoch štúdia, pestovania bonsajov a vytvárania bonsajových krajiniek založil Milan "Mimo" Krištof, pretože chcel ponúknuť ľuďom niečo, čo v naších končinách nie je také bežné - originálne bonsajové krajinky v rôznych štýloch, s rôznymi druhmi stromov a v dostupných cenách.
 
Naše krajinky vytvára sám Mimo a ku každej pristupuje individuálne, u nás nenájdete 2 rovnaké výtvory. Od starostlivého výberu kamenného plátu, bonsai misky či mramorovej dosky, kameňov, stromčekov a kvalitného priepustného substrátu, až po starostlivý a premyslený dizajn, postavený na rokoch štúdia, skúseností a bohatej predstavivosti, to všetko je zárukou, že každá krajinka je jedinečná, a má svoju originálnu atmosféru.
 
Krajinky posielame do troch pracovných dní od prijatia platby na náš účet s dôrazom na čo najrýchlešie a najbezpečnejšie doručenie, ideálne nasledujúci deň od odoslania. Na väčšinu krajiniek je po Slovensku a Českej republike  DORUČENIE ZDARMA.

Pre doručenie do iných krajín Európskej únie nás prosím kontaktujte pre zistenie presnej ceny prepravy.

Pri veľmi veľkých krajinkách však môže byť jedinou možnosťou osobné vyzdvihnutie v Sadoch nad Torysou.
 
Okrem predaja krajiniek ponúkame aj možnosť vytvorenia originálnej krajinky k Vášmu vlastnému stromčeku alebo stromčekom za rozumné ceny, nie veľmi rozdielné od nákladov na zákazkovú originálnu bonsajovú misku požadovaných rozmerov.
 
Medzi naše služby tiež patrí tvarovanie stromčekov pre bonsai ako aj tvarovanie okrasných stromov.
 
Na telefónnom čísle 0907 793 566 sa môžte objednať na prehliadku ponúkaných krajiniek naživo v naších výstavných priestoroch  Mimo´s penjing heaven - Bonsajové krajinky v Sadoch nad Torysou, kde je aj naše výdajné miesto pre doplnkový tovar k starostlivosti o tieto krajinky, prípadne k tvorbe Vaších vlastných.