Vitajte na stránkach e-shopu bonsajovekrajinky.sk, jednom z projektov spoločnosti Visual Arts Slovakia.
 
Spoločnosť po rokoch štúdia, pestovania bonsajov a vytvárania bonsajových krajiniek založil Milan "Mimo" Krištof, pretože chcel ponúknuť ľuďom niečo, čo v našich končinách nie je také bežné - originálne bonsajové krajinky v rôznych štýloch, s rôznymi druhmi stromov a v dostupných cenách.
 
Naše krajinky vytvára sám Mimo a ku každej pristupuje individuálne, u nás nenájdete 2 rovnaké výtvory. Od starostlivého výberu kamenného plátu, bonsaj misky či mramorovej dosky, kameňov, stromčekov a kvalitného priepustného substrátu, až po starostlivý a premyslený dizajn, postavený na rokoch štúdia, skúseností a bohatej predstavivosti, to všetko je zárukou, že každá krajinka je jedinečná, a má svoju originálnu atmosféru.
 
Krajinky posielame do troch pracovných dní od prijatia platby na náš účet s dôrazom na čo najrýchlejšie a najbezpečnejšie doručenie, ideálne nasledujúci deň od odoslania.

Pre doručenie do iných krajín Európskej únie nás prosím kontaktujte pre zistenie presnej ceny prepravy.

Krajinky posielame bez obmedzenia ceny objednávky, no na doplnkový tovar je minimálna hodnota objednávky 50 eur.

Na telefónnom čísle 0907 793 566 sa môžete objednať na prehliadku ponúkaných krajiniek naživo v našich výstavných priestoroch  Mimo´s penjing heaven - Bonsajové krajinky v Sadoch nad Torysou, Byster 121, kde je aj naše výdajné miesto.


Pre detailnejšie informácie o pestovaní bonsajov sa pridajte k nášmu YOUTUBE kanálu, na ktorom Mimo rozoberá rôzne techniky, druhy stromov a prezentuje svoju bonsajovú tvorbu. LINK:

https://www.youtube.com/@mimokristof-penjingheaven5728